STUDIA PODYPLOMOWE
Stowarzyszenie Zarządców i Administretorów Nieruchomości w Krakowie objęło Patronatem nowy kietunek studiów podyplomowych, zachęcamy do zapisów oraz uczestnictwa
w studiach - gwarantowana rzetelna wiedza.


STUDIA PODYPLOMOWE, KURSY

   Ruszyły już nowe studia podyplomowe i lokalowe zostały uruchomione ze względu na duże zainteresowanie także na zapotrzebowanie rynku. Obecnie trwa nabór do I edycji studiów. Zajęcia na studiach prowadzą zarówno przedstawiciele nauki jak i praktyki prawa nieruchomości. Celem studiów jest przekazanie specjalistycznej wiedzy z zakresu funkcjonowania rynku deweloperskiego i lokalowego w Polsce w tym zdobycie, pogłębienie i uzupełnienie wiedzy w zakresie prawa obrotu nieruchomościami.   

    Studia  przeznaczone są dla absolwentów wszystkich kierunków studiów wyższych. Do udziału w studiach zachęcamy w szczególności:
– pracowników spółdzielni mieszkaniowych i firm zarządzających nieruchomościami,
– osoby, które zarządzają przedsiębiorstwami deweloperskimi oraz pracowników tych przedsiębiorstw,
– pracowników firm specjalizujących się w obrocie nieruchomościami,
– kandydatów na zarządców nieruchomości.

W związku z tym w programie studiów przewidziane zostały zarówno wykłady, jak i zespołowe rozwiązywanie problemów prawnych.Studia są objęte Patronantem przez  Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości w Krakowie Serdecznie zapraszamy Państwa do zapisów oraz uczestnictwa w studiach.

Prawo deweloperskie i lokalowe

 

Przewiń do góry