Warsztaty: Systematyzacja umowy o zarządzanie oraz zasady prowadzenia książki obiektu budowlanego

Już dziś serdecznie zapraszamy na udział w wewnętrznych warsztatach pt: Systematyzacja umowy o zarządzanie oraz zasady prowadzenia książki obiektu budowlanego.

Uczestnicy na spotkaniu dowiedzą się również  jak wyglądają procedury postępowań związanych z przeprowadzeniem okresowych kontroli stanu technicznego budynku mieszkalnego, jakie są potrzebne dane wyjściowe do tworzenia planu remontów, jak wygląda przebieg kontroli stanu technicznego obiektu budowlanego i protokół pokontrolny, jakie są przepisy karne w tych zakresach, uczestnicy poznają praktyczne aspekty dot. danych technicznych charakteryzujących obiekt, dowiedzą się jak wygląda wykaz protokołów kontroli okresowych stanu technicznej sprawności obiektu i  wartości użytkowej całego obiektu, jakie są wymagane dane do opracowania technicznego oraz do dokumentacji technicznej.

Warsztaty poprowadzą: mgr Piotr Przybylski oraz mgr inż Jarosław Gołuszka

Szkolenie odbędzie się 08 listopada w Krakowie o godz 10.00 

Czas trwania szkolenia:  1 dzień (w godz. 10:00-12:00) 2 godziny 

Miejsce szkolenia: „JUBILAT ” al. Krasińskiego 1 Kraków;   VII piętro 

Udział w szkoleniu należy potwierdzić do 07 listopada 2019r drogą meilową

SZKOLENIE WYŁĄCZNIE DLA CZŁONKÓW SZAN*

(*) – Z uwagi na wewnętrzny charakter warsztatów /wypracowanie wzorów umów /, SZAN zwraca się  prośbą  do osobistego stawiennictwa Członków. Szkolenie nie obejmuje niezrzeszonych członków SZAN.

    Wskaż szkolenie, na które chcesz się zapisać:
    warsztaty -część I

    Odezwiemy się w sprawie szczegółów.