Porządkujemy Ustawę o własności Lokali

Najważniejsze zmiany w ustawie o własności lokali: wprowadzenie obowiązku informacyjnego poprzez wskazanie w ogólnodostępnym miejscu, kto jest upoważniony do kontaktu w imieniu Wpólnoty, doprecyzowanie statusu majątkowego Wspólnoty, poporzez przyznanie jej prawa do posiadania własnego majątku , odrębnego od majątlów jej członków......

AKTUALNOŚCI

Z radością informujemy, iż w związku ze zbliżającymi obchodami 25 -lecia Stowarzyszenia, prezentujemy  Państwu nowy logotyp.  Lekka zmiana logotypu i wizerunku Stowarzyszenia,  jest bardzo ważnym elementem w Naszej działalności na przestrzeni 25 lat.  To kolejny krok do dalszych zmian, umacniania dotychczasowych i budowania nowych relacji z Zarządcami oraz kontynuacja kierunku rozwoju Stowarzyszenia .  Mamy nadzieję, że nowy logotyp w przyjazny sposób będzie wizualizował zmiany jakie dokonały się w naszym Stowarzyszeniu  przez poprzednie lata.

02.06.2021r

Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości w Krakowie serdecznie zaprasza do uczestnictwa w cyklu szkoleń. Z przyjemnością informujemy o terminach najbliższych webinarii:

  •   18.03.2021r godz. 17.00

„Pozycja prawna oraz prawa i obowiązki kuratora spadku nieobjętego i Zarządcy Sądowego ”– Szkolenie będzie    prowadził  Sędzia Sądu Rejonowego dla Krakowa Śródmieścia Maciej Rejzerewicz.

 Możliwości Inwestycyjne Dla Wspólnot Mieszkaniowych”  oraz „Dlaczego warto przeprowadzić kompleksową termomodernizację  wielorodzinnych budynków mieszkalnych? Szkolenie poprowadzą: Wawrzyniec Borowicz – Bank BNP Paribas , Piotr Kukla – Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii

  •   09.04.2021r godz. 10.00

„Założenie działalności gospodarczej, założenie spółki. Omówienie przepisów prawa finansowego i podatków       obowiązujących  w jednoosobowej  działalności gospodarczej i spółkach ”.Szkolenie będzie prowadził  Pan mgr Tomasz Dyrda http://bdkparagraf.pl/

  • 22.04.2021r godz. 17:00

Wspólnota Mieszkaniowa w dobie aktualnego orzecznictwa. Pojęcie i rozgraniczenie części wspólnych we wspólnocie mieszkaniowej ”. Szkolenie będzie prowadził:  Sędzia Sądu Rejonowego dla Krakowa Śródmieście  Maciej Rejzerewicz.

Już dzisiaj serdecznie Państwa zapraszamy. Z  uwagi na panującą pandemię szkolenia będą odbywały się on-line

W trakcie ustalania terminów i dokładnej tematyki  są kolejne szkolenia :

  • Współwłasność
  • Cykl szkoleń i rozmów  – budowanie prestiżu zawodu zarządcy/administratora nieruchomości , rozpoczynając od budowania marki osobistej.
  • Co powinny zawierać a jakich zapisów się  wystrzegać w przygotowaniu dobrej oferty i umowy.
  • Techniki negocjacji
  • Techniki sprzedaży
  • Budowanie marki zawodowej i firmowej w mediach społecznościowych.  https://morebananas.pl/

 Szczegóły dotyczące poszczególnych szkoleń, zostaną przesłane do Państwa w najbliższym czasie.

01.03.2021r 

Przewiń do góry