XII jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Kongresu Zarządców Nieruchomości 25 listopada 2021

    Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w XII jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Kongresu Zarządców Nieruchomości, którego jesteśmy patronem. Kongres organizowany jest przez miesięcznik „Wspólnota Mieszkaniowa”. Odbędzie się 25 listopada 2021 r. w Centrum Konferencyjnym West Gate, Al. Jerozolimskie 92 w Warszawie.

Jak co roku organizatorzy przygotowali bardzo bogaty program merytoryczny odnoszący się do prawnych, finansowych, technicznych i praktycznych aspektów zarządzania nieruchomościami. Eksperci – znani nie tylko z publikacji na łamach „Wspólnoty Mieszkaniowej”, tematy –  z którymi rynek nieruchomości musi się na co dzień mierzyć. Podczas konferencji zostaną poruszone tematy związane z m.in. ze zwoływaniem zebrań przez osoby nieuprawnione, dylematami z głosowaniem uchwał, finansowaniem ekoinwestycji, praktycznymi aspektami negocjowania umów, rozwiązaniami przewidzianymi w Polskim Ładzie i Krajowym Planie Odbudowy dla zarządców i wspólnot mieszkaniowych.

 Eksperci zaprezentują nowe technologie pozwalające oszczędzać czas i pieniądze. Nie zabraknie interesującej debaty, podczas której goście zaproszeni przez „Wspólnotę Mieszkaniową” postarają się odpowiedzieć na pytanie: „Co warto poprawić w ustawie o własności lokali oraz innych przepisach dotyczących wspólnot mieszkaniowych?”. Warto spotkać się w przyjaznym gronie, porozmawiać o dobrych praktykach zarządzania, zabrać głos w dyskusji oraz zawrzeć nowe znajomości. XII edycja Ogólnopolskiego Kongresu Zarządców Nieruchomości z pewnością będzie twórcza i inspirująca.

Do zobaczenia na Kongresie, serdecznie zapraszamy.